کتاب صبح دلداده
کتاب صبح دلداده سبد شما      کتاب صبح دلداده علـاقه ها      کتاب صبح دلداده سلـامـ! وارد حساب شوید و یا یک حساب باز کنید. سایت در حال بروزرسانی است.
کتاب صبح دلداده
ارتباط با ما درباره ما مقررات سایت

لطفا به نکات زیر دقت کنید.

  • کلیه قیمت ها بروز بوده و میتوانید سریعا سفارشتان را ثبت و با کمک درگاه پرداخت اینترنتی پارسیان، هزینه آن را پرداخت کنید.
  • کتاب های سفارشی ظرف حداکثر 2 روز کاری برای پست پیشتاز، و 3 روز کاری برای پست سفارشی، به دست شما میرسد.
  • اگر به دنبال کتابی هستید که در فروشگاه هیرکان بوک پیدا نمیکنید با ما ارتباط بگیرید.

bookmark
صبح دلداده
صبح دلداده
قیمت: 90,000 تومان
کد کالـا
340
داستان زندگی دختری به‌نام پونه هست که پدر و مادرش‌را در کودکی از دست میده و خدمتکار خانه صادق خان میشه و رنج زیادی‌را تحمل می‌کنه. چندسال بعد به‌خانه دختر صادق خان که حامله بوده، میره و وظیفه نگه‌داری از بچه‌رو به‌عهده می‌گیره. در مهمانی که برای تولد بچه بوده با خانوادۀ انگلیسی آشنا میشه که روند زندگیش‌رو تغییر میده. پونه همراه این خانواده به‌انگلیس میره و در اون‌جا با…


خلاصه رمان صبح دلداده
موقع صرف ناهار هر کس روی صندلی نشست. صندلی من کنار صندلی کاترای فرانسوی بود. ناهار خوراک گوشت بره بود و همراه دو نوع سالاد فصل و سوپ گرم. آداب غذا خوردن در آنجا بسیار دشوار و سخت بود. و مدتی طول کشید تا توانستم به این وضع عادت کنم. عصر بود. و هوا بسیار خوب. خدمتکاری به سراغم آمد و مرا با خود نزد عمه بزد. عمه و خانم ژنیسکی مشغول صحبت کردن بودند.

با ورود من عمه صحبت را قطع کرد و گفت: «خب ژنیسکی عزیز! این هم شاگرد ایرانی تو پونه! » جلوتر رفتم و سلام کردم. او با زبان فارسی جواب سلامم را داد و لبخندی هم زد. سریع از جایش برخاست و گفت: «خب دخترم! آماده باش تا برویم.» عمه خنده ای کرد و گفت: «خواهش می کنم خواهش می کنم اجازه بده تا قهوه دیگری برایت بریزم.» خانم ژنیسکس سرش را تکانی داد و گفت: «اوه تو که مرا می شناسی پس بهتر است بگذاری به کارم برسم.
نویسنده
ناشر
سال انتشار
مترجمـ
گزینه های مشابه
صبح دلداده
صبح دلداده
نویسنده: انسیه تاجیک
120,000 تومان


لیلی و مجنون خسرو و شیرین
لیلی و مجنون خسرو و شیرین
نویسنده: عبدالعلی غفوری
100,000 تومان


خداوند و هستی
خداوند و هستی
نویسنده: موریس مترلینگ
150,000 تومان


بامداد خمار
بامداد خمار
نویسنده: پروین حاج سید جوادی
190,000 تومان


ضحاک
ضحاک
نویسنده: غلـامحسین ساعدی
90,000 تومان


لولی سرمست
لولی سرمست
نویسنده: رسول پرویزی
50,000 تومان


راه رفتن روی ریل
راه رفتن روی ریل
نویسنده: فریدون تنکابنی
60,000 تومان


سگی که به سوی ستاره میرود
سگی که به سوی ستاره میرود
نویسنده: هنینگ مانکل
50,000 تومان

کتابسرای هیرکان
هزاران جلد کتاب نادر، نو، قدیمی و کمیاب، تاریخی، ادبیات، رمان، اجتماعی، هنری، روانشناسی، سیاسی، دینی، علمی، رمان، عمومی و غیره، مجله، روزنامه، درسی، دانشگاهی، ارشد و دکترا، ارسال به سراسر ایران
آمار بازدید: 3,920,564